Modern Activity Center

10% Rabatt hos Modern Activity Center

10% Rabatt hos Modern Activity Center

Et moderne opplevelsessenter

Den digitale klatreveggen registrer bevegelser, og gjør det mulig å samle poeng og konkurrere på tid. I våre VR/AR-simulatorer kan man spille alt fra lasertag til dance-off, eller kjøre berg og dalbane. VR-briller med egne sensorer gjør spillene virkelighetsnære, som skaper engasjement og kanskje et sug i magen.

Hovedattraksjonen vår er Norges største vertikale vindtunnel med et flykammer på 4,3 meter i diameter, 5 meter høyt skuddsikkert glass og en vindhastighet opptil 300 km/t. Her kan hvem som helst kjenne følelsen av fritt fall, så sant man har fylt 5 år, ikke er gravid eller har problemer med skuldre som går ut av ledd. Våre flinke og hyggelige instruktører kan instruere og veilede på alle nivåer.

Vi tilbyr også pakker for de som ønsker å utvikle seg som flyver, til å bli en proflyer.
Som proflyer får du/dere fordelen av lavere priser, muligheter til utvikling av dine egne flyferdigheter som gjør at du og dere etter hvert kan begynne å fly sammen.

Senteret rommer også en liten butikk og et stort loungeområde med en hyggelig kafé som serverer hjemmelaget mat, samt serverer øl og vin. Vårt konferanserom har plass til 40 personer. Lokalene kan bookes til selskaper, eventer og konferanser for både private og bedrifter, og huse mindre, så vel som store arrangementer.

Modern Activity Center befinner seg bare noen steinkast fra Keplerstjerna og kun 10 minutters kjøring fra Gardermoen flyplass. Bygningen, som er tegnet og designet av Nordic – Office of Architecture og utviklet av Møller Eiendom, reiser seg elegant i landskapet og vi er lette å finne. Vi har romslig parkeringsplass og mulighet for el-billading. I gangavstand til senteret finner du gode muligheter for overnatting.

Velkommen til en opplevelse utenom det vanlige!

 

Rabattkoden kan brukes for enkeltpersoner og familie/grupper.

Den virker ikke på bursdagspakker, utdrikkningslag, Proflyer eller andre tilbud.

Medlemsfordel

Flere medlemsfordeler

Utstyr

Vaking

Vaking er stolt hovedleverandør av kvalitetskikkertene fra tyske Bresser og amerikanske Alpen Optics. Bresser har kikkerter med ekstremt god kvalitet og de har et sylskarp bilde som kan måle seg med kikkerter til en langt høyere pris.

Overnatting

Hordatun Hotel

Spar over 300 kr per natt ved overnatting i minst 2 netter eller mer på Hordatun Hotel

Innstillinger for personvern

Nødvendige

Dette er informasjonskapsler som brukes for å holde deg innlogget og generellt sørger for at du kan bruke de mest grunnleggende funksjonene på FjellTid.no.

wp-settings-time, wp-settings-time, wp-settings-time, wp-settings-time, wp-settings-time, peepso_last_visited_page, PHPSESSID, __distillery

Annonsering

Disse informasjonskapslene holder orden på våre annonser inne på FjellTid. Dette er grunnlaget for mye av våre inntekter.

advanced_ads_page_impressions, advanced_ads_pro_visitor_referrer

Analysering

Disse informasjonskapslene holder orden på statistikk og analysering utført av Google Analytics.

gadwp_ir_default_dimension, gadwp_ir_default_metric, gadwp_ir_default_swmetric, gadwp_wg_default_metric, gadwp_wg_default_dimension, collect, r/collect
gadwp_ir_default_dimension, gadwp_ir_default_metric, gadwp_ir_default_swmetric, gadwp_wg_default_metric, gadwp_wg_default_dimension, collect, r/collect

Netthandel

tribe-event-tickets-plus-meta-hash, wc_cart_hash_#, wc_fragments_#, wp_woocommerce_session_#, __stripe_mid

Disse informasjonskapslene gjør det mulig for å selge billetter til turene/aktivitetene vi arrangerer. Dette er noe av vårt livsgrunnlag.
__stripe_mid

Nyhetsbrev

Disse informasjonskapslene brukes i sammenheng med nyhetsbrevoppsettet vårt. Nyhetsbrev er er noe av det som skaper vårt livsgrunnlag.

newsletter