Et personlig hotell med naturen i fokus
Åre Fjällsätra er et hotell fra slutten av 1920-tallet. Hvert tiår har det satt sitt preg på både på huset og i hagen, og det er noe vi er stolte av og har tenkt å fortsette med.
Vi har åpent hele året og har totalt 41 rom, fordelt på stort sett dobbeltrom, men også noen familierom med opptil seks senger.
Selvfølgelig har vi også dyrerom – vi elsker dyr!
Vi forbedrer hele tiden hotellet, og vi renoverer de forskjellige rommene mens vi går. Denne våren er det fokus på å bygge en ny badstue utendørs, åpne en sommerkafé og la dyr flytte inn i hagen.
Vi vil at stemningen her på Åre Fjällsätra skal være koselig og kjent, og at det føles som om du har kommet hjem.
*Rabatten gjelder ikke jul- og nyttårshelgen, uke 9, påsken og juli måned
Målet vårt er å gi deg som gjest en inspirerende og harmonisk opplevelse med god mat og god service, og vi er veldig takknemlige for din tilbakemelding på hvordan vi kan gjøre opplevelsen din enda bedre 🙂